اخبار لرستان

دادستان خرم آباد: ۵۰ نفر از عاملان درگیری جنوب شهر خرم آباد دستگیر شدند

روزهای بروجرد- دادستان شهرستان خرم آباد گفت: ۵۰ نفر از عاملان درگیری جنوب شهر خرم آباد دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، سعید رازانی در نشست با خبرنگاران در سالن جلسات دادگستری لرستان در رابطه با درگیری‌هایی که اخیراً در جنوب شهر خرم آباد رخ داده اظهار داشت: در فروردین ماه گذشته قتلی به دلیل درگیری ۲ جوان در کمربندی شهر خرم آباد رخ داد، ۲۸ اردیبهشت به من اطلاع دادند که خانواده فرد متهم به قتل می‌خواهند اسباب کشی کنند، خانواده مقتول ممانعت کرده بود و به دنبال همین موضوع ساده درگیری به وجود آمد.

رازانی با تاکید بر اینکه به محض اطلاع از حادثه کل نیروهای انتظامی و یگان امداد بسیج شدند، افزود: نیروی انتظامی می گفت که اگر در آن لحظه تیراندازی می‌کردیم احتمال داشت به افراد دیگری هم اصابت کند.

وی با اشاره به اینکه به هر روی با افراد درگیر در این حادثه به شدت برخورد و بیش از ۵۰ نفر بازداشت شد، ادامه داد: سخت گیری ها در مورد جرایم بیش از آن چیزی است که مجرمان تصور می‌کنند.

دادستان خرم آباد یادآور شد: موضوع حضور به موقع نیروهای انتظامی مرتب بررسی می شود و هر موردی احساس شود کوتاهی شده به بازرسی نیروی انتظامی معرفی می‌شوند.

وی در خصوص مبلمان شهری خرم آباد نیز افزود: سه پل در شهر خرم آباد قابل استفاده نیستند که روز گذشته برای بررسی وضعیت پل‌های آیت الله کمالوند، اناری و بهداری با شهرداری خرم آباد جلساتی برگزار شده است.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close