اخبار لرستان

مدیرکل حج و زیارت لرستان: ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع ۹۸ آغاز شد

روزهای بروجرد- مدیرکل حج و زیارت استان لرستان گفت: ثبت نام در کاروان های حج تمتع ۱۳۹۸ از دهم اسفند ماه آغاز شده است.

به گزارش ایرنا محمد خسروی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دارندگان قبوض ودیعه‌ گذاری تا ۳۰‏/۱۱‏/۱۳۸۵ که پیش از این به تکمیل اطلاعات و دریافت کد رهگیری از سامانه reserve.haj.ir اقدام کرده اند می توانند با مراجعه به این سامانه نسبت به رزرو و پرداخت مرحله اول واریزی و انتخاب کاروان خود اقدام کنند.

وی افزود: در مرحله اول مبلغ ۱۵۰میلیون ریال بصورت الکترونیکی بارمز دوم از کارت بانکی زائر توسط وی واریز می شود و مبلغ ودیعه اولیه با سود سپرده از زمان واریز تاکنون با سود ویژه تجمعی (که با تدبیر سازمان حج و زیارت و تلاش بعثه مقام معظم رهبری از بانک وصول شده ) به حساب زائر منظور می شود.

مدیرکل حج و زیارت استان لرستان افزود: مابقی هزینه تشرف پس از انجام معاینات پزشکی و قطعیت اعزام از زائر وصول می شود.

به گفته وی دارندگان اسناد ودیعه گذاری اسفند ماه ۱۳۸۵ نیز به عنوان اولویت های ذخیره می توانند طبق زمانبندی های اعلام شده درصورت وجود ظرفیت های خالی در کاروانها به این سامانه مراجعه و ثبت نام کنند.

مدیر حج و زیارت لرستان یادآور شد: دارندگان قبوض ودیعه گذاری از تاریخ ۳۰‏/۱۱‏/۱۳۸۵ (اولویت اصلی) از ۱۰‏/۱۲‏/۱۳۹۷ و در صورت وجود ظرفیت خالی در کاروانها دارندگان قبض ودیعه‌گذاری از تاریخ ۰۱‏/۱۲‏/۱۳۸۵ تا تاریخ ۱۵‏/۱۲‏/۱۳۸۵ از روز ۱۵‏/۱۲‏/۱۳۹۷ و دارندگان قبض ودیعه‌گذاری از تاریخ ۱۶‏/۱۲‏/۱۳۸۵ تا تاریخ ۳۰‏/۱۲‏/۱۳۸۵ از تاریخ ۲۰‏/۱۲‏/۱۳۹۷ می توانند فرآیند اعزام خود را تکمیل کنند.

خسروی از متقاضیان اعزام به حج تمتع خواست برای کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از دفاتر ثبت نام و مدیران کاروانها و گروههای قیمتی به نشانی اینترنتی حج و زیارت استان لرستان به آدرس lorestan.haj.ir مراجعه کنند.

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “مدیرکل حج و زیارت لرستان: ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع ۹۸ آغاز شد”

  1. زمانی که آقای اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشور بود من به ایشان پیشنهاد دادم ، در بروجرد هم مثل کاشان، مدیریت حج و زیارت دایر شود، همانطور که اصلاح طلبان هیچ اقدام مثبتی برای بروجرد انجام نمی دهند، این پیشنهاد هم به نتیجه نرسید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close