اخبار بروجرد

رضا بهنود مطرح کرد: خبرهای خوب از پل شهدای دانش آموز و پارک مینیاتوری بروجرد

روزهای بروجرد- عضو شورای شهر بروجرد از اختصاص ۱۵ میلیارد تومان اعتبار به پل شهدای دانش آموز بروجرد خبر داد.

دکتر رضا بهنود در این باره افزود: با رایزنی های صورت گرفته با استانداری لرستان و جناب آقای مرادپور، معاون عمرانی استاندار ۱۵ میلیارد تومان به پل رودکی(شهدای دانش آموز) اختصاص یافته است و امید می رود پیمانکار طرح در هفته آینده مشخص و پروژه پس از سال ها رکود به سرانجام برسد.

 بهنود همچنین از وعده اختصاص ۳ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت پارک مینیاتوری بروجرد خبر داد و تصریح کرد: استانداری لرستان به شرط تامین زمین از سوی شهرداری پرداخت این اعتبار را تقبل خواهد کرد که امیدواریم با مستقر شدن جناب آقای جافری؛ شهردار محترم زمین مناسبی برای این پارک در نظر گرفته شود.

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “رضا بهنود مطرح کرد: خبرهای خوب از پل شهدای دانش آموز و پارک مینیاتوری بروجرد”

  1. احداث یک پارک مینیاتوری فرصت بی بدیلی در راستای توسعه گردشگری بروجرد است امیدوارم این فرصت کم نظیر از دست نره و افراطیون منافع فردی و حزبی و ایدئولوژیک رو برای زمین زدن شهردار جدید بر منافع شهر و مردم ترجیح ندن البته طیف مقابل هم در دوران شهرداران پیشین رفتار مناسبی نداشتند و تقابل جناح ها امروز بعید نیست با توجه به رای شکننده شهردار به هر حال امیدوارم حالا که مرکز استان پس از سال ها نیم نگاهی به بروجرد داشته زمین مورد نیاز فورا فراهم بشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close