اخبار بروجرد

معاون فرمانداری بروجرد: کرسی‌های آزاد اندیشی با رعایت اصل بی‌طرفی در دانشگاهها برگزار شود

روزهای بروجرد- معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بروجرد، تاکید کرد: کرسی‌های آزاد اندیشی با رعایت اصل بی‌طرفی در دانشگاهها برگزار شود.

به گزارش مهر، حسن بلوریان در کمیسیون دانشجویی با حضور روسای دانشگاهها و مراکز آموزش عالی بروجرد، گفت: دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موظفند در سال تحصیلی جدید برای استقبال از دانشجویان آمادگی لازم را داشته باشند.

وی، اظهار داشت: هر ساله در اول مهر ماه با شروع سال تحصیلی جدید به تعداد دانشجویان جدید الورود اضافه می شود و با این تفسیر پیگیری و رفع مشکلات سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان در مراکز آموزش عالی و دانشگاه های شهرستان ضروری است.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بروجرد، تصریح کرد: همچنین برای آمادگی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای ارائه خدمات مناسب آموزشی و رفاهی به دانشجویان و استقبال از دانشجویان جدیدالورود به نحو مطلوب تدابیر لازم اتخاذ شود.

بلوریان، ادامه داد: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی با رعایت اصل بی طرفی در فعالیت های برنامه ریزی شده مراکز آموزش عالی و دانشگاه های گنجانده شود تا از این طریق دانشجویان در رابطه با مسائل روز به بحث و تبادل نظر بپردازند.

وی دانشجویان را سرمایه های اجتماعی با ارزش تلقی کرد و افزود: این سرمایه ها آینده کشور را می سازند و می طلبد مسئولان امر در آماده سازی هر چه بهتر فضای آموزشی دانشگاه ها برای حضور مثمر ثمر دانشجویان تلاشی مضاعف داشته باشند.

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close