اخبار بروجرداخبار سیاسیاخبار لرستانویژه ها

هنر نمایندگان بی هنر!

روزهای بروجرد- در استانی زندگی می کنیم که نمایندگانش بجای حل مشکلات مردم تمام هم و غم شان این است که عزل و نصب ها را مدیریت کنند! و البته اصل “تفکیک قوا” هم در این استان یک شوخی بی مزه است.(اقلیتی از نمایندگان استان را باید از این سهم خواهی مبرا دانست…)

تفاوت نمی‌کند نماینده کدام شهر باشی و تغییر مدیریتی در کدام اداره کوچک و بزرگی اتفاق افتاده باشد اگر در اصطلاح “به دلت نباشد” می‌توانی در روز اول مهر به دنبال کودتا در آموزش و پرورش باشی یا مدیر قبلی را تحریک کنی که چرا قبول کردی کنار بروی و فردا سر پستت حاضر شو و با قلدری کلید اتاق را پس نده! یا آنچنان برای یک انتصاب بر مدیر کل فشار وارد کنی که استعفایش را به وزیر تقدیم کند!

اینجا لرستان است یکی از فقیرترین استان های کشور با کم ترین درآمد سرانه اما بهرحال مشکلات بزرگتری هم وجود دارد مثل تغییر مدیر یک مدرسه و یا رئیس فلان اداره…

✍ پ.ن:

دکتر امین بهاروند مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان در اعتراض به دخالت ها در انتخاب سرپرست درمان شهرستان کوهدشت استعفا داد.

تغییرات مدیران برخی نواحی آموزش و پرورش استان و عدم تمکین برخی از مدیران معزول که به تحریک “برخی” انجام شد آموزش و پرورش استان را دچار حاشیه کرد…

و این داستان در سایه ضعف مدیریت عالی استان همچنان ادامه خواهد داشت…

مقالات مشابه

1 thought on “هنر نمایندگان بی هنر!”

  1. مديران ستادي معضلي است كه متاسفانه سالهاي متمادي است كه گريبان گير اين شهر شده است هركس كه در ستاد انتخاباتي فلان نماينده فعاليت كند جزء گزينه هاي معرفي براي پست خواهد بود در اينجا اهميتي به شايستگي افراد و سوابق آنها داده نمي شود فقط وابستگي به ستاد فلان نماينده ملاك انتخاب است افرادي كه به واسطه رانت و وابستگي طي چندين سال از خاك سياه به عرش اعلا رسيده اند و هيچ كس هم از آنها سوال نمي كند كه با حقوق كارمندي چگونه اين همه ثروت اندوزي كرده اند جاي بسي تاسف است با آن همه مجاهدت شهدا و نيرهاي انقلابي كه در ابتداي تشكيل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي صندوق پولي در راهروي محل كار خود قرار مي دادند تا هركس به اندازه نياز خود از آن صندوق ،پول بردارد و مهمتر اينكه هيچگاه در پايان ماه آن صندوق خالي نمي شد.آن زمان مسابقه بر سر كمتر مصرف كردن بيت المال بود ولي متاسفانه امرو زسر سرقت از بيت المال مسابقه وجود دارد نمي دانم فرداي قيامت چگونه پاسخگو خواهيم بود البته اگر به قيامت اعتقاد داشته باشيم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close