دسته‌بندی نشده

ادعای بحرین: بازداشت ۱۱۶ نفر به اتهام عضویت در شبکه مسلحانه وابسته به ایران

وزارت کشور بحرین همچنین مدعی شد که ۴۸ نفر از ۱۱۶ نفر بازداشت شده در این عملیات در پایگاه‌های سپاه پاسداران در عراق، ایران و لبنان آموزش دیده‌اند.

روزهای بروجرد- بحرین روز شنبه مدعی شد یک شبکه تروریستی را کشف و تعداد ۱۱۶ نفر را با ادعای عضویت در سازمان مسلحانه وابسته به ایران بازداشت کرده است.

به گزارش عصرایران به نقل از یورونیوز، بر اساس بیانیه وزارت کشور بحرین این گروه برای انجام چندین عملیات‌ علیه مقامات بحرین برنامه‌ریزی کرده بود.

مقامات وزارت امور خارجه ایران هنوز واکنشی به ادعای وزارت کشور بحرین نشان نداده‌اند. اگرچه ایران در موارد مشابه پیش از این همواره ادعای بحرین را رد کرده است.

وزارت کشور بحرین در این بیانیه اعلام کرد که بازرسان این عملیات در پایگاه‌های نظامی متعلق به این سازمان مسلح، انبارهای مواد منفجره‌ جهت انجام عملیات کشف کرده‌اند. این مواد شامل بمب، سلاح‌های اتوماتیک، هفت‌تیر و نارنجک بوده است.

وزارت کشور بحرین همچنین مدعی شد که ۴۸ نفر از ۱۱۶ نفر بازداشت شده در این عملیات در پایگاه‌های سپاه پاسداران در عراق، ایران و لبنان آموزش دیده‌اند.

سرکوب، زندانی کردن، سلب تابعیت مخالفان شیعه در بحرین از اعتراضات بهار عربی در سال ۲۰۱۶ آغاز شد. این پادشاهی همچنین یکی از روحانیان شیعه مخالف را در حصر خانگی قرار داده است.

سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم، از رهبران معترض شیعیان بحرین در سال ۲۰۱۶ یکی از مواردی بود که روابط منامه و تهران را وارد مرحله تازه‌ای از تنش دیپلماتیک کرد.

So kafka adopts the language of professional paper writers bureaucracy for a specific purpose

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close