1660 مورد ازدواج در بروجرد ثبت شد

روزهای بروجرد- رئیس اداره ثبت احوال بروجرد گفت: در 6 ماهه نخست امسال یک هزار و 660 مورد ازدواج در بروجرد ثبت شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته هشت درصد کاهش داشته است.

به گزارش ایرنا محمد زراسوند در نشست ثبت وقایع حیاتی بروجرد که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، افزود: در 6 ماهه نخست امسال 392مورد طلاق در بروجرد ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل آن 17 درصد افزایش داشته است.

وی اظهار داشت: در 6 ماهه امسال تعداد 2 هزار و 415 مورد ولادت ثبت شد که در مقایسه با سال قبل آن 12 درصد کاهش داشته است.

رئیس ثبت احوال بروجرد بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 932 مورد فوت در بروجرد ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 2 درصد کاهش داشته است.

زراسوند اضافه کرد: از تعداد 2 هزار و 415 ولادت در بروجرد یک هزار و 255 نوزاد پسر و یک هزار و 160 نوزاد دختر که نسبت پسر به دختر ها 100 به 108 می باشد.

وی ادامه داد: در بین انتخاب اسامی پسر حسین، امیر حسین، امیرعلی، امیر عباس و محمد بیشترین فراوانی را دارند و در بین اسامی دختر فاطمه زهرا، آوا، باران، بهار و حلما بیشترین فراوانی را دارند.

رئیس ثبت احوال بروجرد گفت: در 6 ماهه نخست امسال تعداد چهار هزار و 77 جلد شناسنامه مکانیزه صادر شده است و همچنین در این مدت 29 هزار و 217 نفر درخواست کارت ملی هوشمند داشته اند و تعداد 31 هزار و 376 نفر نیز کارت ملی هوشمند خود را تحویل گرفته اند.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close