اخبار بروجردویژه ها

انتقاد فرماندار بروجرد از اداره کل نوسازی مدارس استان: نوسازی مدارس در بروجرد تعطیل رسمی است

روزهای بروجرد- فرماندار بروجرد در انتقاد به عملکرد اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس لرستان گفت: نوسازی مدارس در بروجرد تعطیل رسمی است.

به گزارش فارس، رضا آریایی در حاشیه آئین افتتاح سالن کشتی شهدای دانش‎آموز این شهرستان اظهار کرد: واقعیتش این است که نوسازی مدارس عملکرد خوبی در بروجرد ندارد و این موجب نارضایتی همگان شده است.

وی تاکید کرد: در حال برخی مدارس وضعیت اسفناکی دارند که اگر خیرین پای کار نیامده و مشکلات را حل نکنند، نوسازی مدارس عملأ در بروجرد تعطیل رسمی و این اجحاف در حق این شهرستان است.

فرماندار بروجرد با اشاره به وضعیت مدارس دیگر شهرستان‎های لرستان بیان کرد: تا تجدید نظری در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان انجام نشود، این رویه ادامه دارد.

آریایی با انتقاد از اینکه اداره کل نوسازی مدارس در لرستان اهتمام و توجهی به تعمیر و مرمت مدارس ندارد، افزود: ما می‎دانیم که هزینه احداث واحدهای آموزشی بالا است، اما نگهداری وضعیت موجود الزاما باید در دستور کار نوسازی مدارس قرا گیرد.

وی اظهار کرد: اینکه نگهداری وضع موجود در دستور کار اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس نیست، ضعف بزرگی نه تنها در بروجرد بلکه در سطح استان لرستان است.

فرماندار بروجرد عنوان کرد: در حالی ده‎‎ها بار تخریب قسمت‎هایی از برخی مدارس بروجرد را گزارش داده‎ام که هیچ تحرک و حرکتی از سوی مدیر کل و اداره کل نوسازی مدارس لرستان دیده نشده است.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close