فرماندار بروجرد: 300 فرصت شغلی جدید در کارخانه‌های نساجی بروجرد ایجاد می‌شود

روزهای بروجرد- فرماندار بروجرد گفت: در صورت نصب تجهیزات به‌روز در کارخانه‌های نساجی بروجرد حداقل 300 فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.

فرماندار خبر داد:
ایجاد 300 فرصت شغلی جدید در کارخانه‌های نساجی بروجرد

به گزارش ایسنا، علی کورانی‌فر در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه‌های نساجی بروجرد اظهار کرد: در این بازدید افزایش کیفیت محصولات تولیدی نساجی بروجرد با توجه به استقبال عموم مردم از تولیدات این برند مورد تأکید قرار گرفت. تسهیل در نحوه عرضه تولیدات این کارخانه از طریق ایجاد فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌هایی در سراسر کشور از دیگر تأکیدات بازدید بود.

فرماندار بروجرد، نصب تجهیزات و ماشین‌آلات جدید در راستای افزایش کیفیت تولیدات این کارخانه را از دیگر مباحثی برشمرد که موردبحث و تبادل‌نظر قرارگرفته و عنوان کرد: در صورت نصب تجهیزات جدید در این کارخانه حداقل 300 فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.

کورانی‌فر اضافه با اشاره به اعطای تسهیلات به کارخانه‌های نساجی بروجرد بیان کرد: طرح اعطای تسهیلات سرمایه در گردش و نوسازی و نصب ماشین‌آلات جدید به این کارخانه مطرح شد تا از طریق مسئولان استانی و نمایندگان این شهرستان پیگیری‌های لازم انجام شود.

وی همچنین در ادامه پیگیری‌های خود از مسکن 160 واحدی ایثارگران بازدید کرد تا از نزدیک در جریان مشکلات ساکنان این سایت مسکونی قرار گیرد.

فرماندار بروجرد دراین‌باره گفت: در این بازدید درباره مشکلاتی همچون قیمت تمام‌شده واحدها و نقص‌های موجود و مورد اعتراض ساکنان این سایت بحث و بررسی و مقرر شد پیمانکار این پروژه نقص‌های مورد اعتراض ساکنان را رفع کند و شورای فنی نیز پس از بررسی‌های لازم نظر قطعی خود در رابطه باقیمت تمام‌شده این واحدها را ارائه دهد تا پس‌از آن در جلسه‌ای با حضور مسئولان متولی در تهران مشکلات این سایت برای رفع نقص بررسی شود.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close