پایان شهرآورد پایتخت با پیروزی آبی‌ها/ استقلال ۱- پرسولیس 0

استقلال موفق شد دربی 86 را با پیروزی 1-0 با گل غفوری پشت سربگذراند و قهرمانی پرسپولیس را یک بازی دیگر به تاخیر بیاندازد.

روزهای بروجرد- دربی هشتاد و ششم ایران میان استقلال و پرسپولیس از ساعت 15:45 آغاز شد واستقلال نیمه اول دربی را موفق شد با نتیجه یک برصفر و با گل دقیقه آخر وریا غفوری با پیروزی به پایان برساند. در نیمه دوم هم پرسپولیس موفقیتی برای گلزنی نداشت و در نتیجه بازی با شکست قرمزها به پایان رسید.

پایان شهرآورد پایتخت با پیروزی آبی‌ها/ استقلال ۱- پرسولیس 0

به گزارش عصرایران از هفته بیست و پنجم لیگ برتر استقلال میزبان پرسپولیس بود دیداری که برای آبی ها برای ماندن در کورس کسب سهمیه اهمیت داشت و پیروزی اش می توانست برای قرمزها به منزله قهرمانی در لیگ برتر باشد.

آبی ها در نیمه اول مسابقه نمایش بسیار بهتری داشتند و می توانستند تا قبل از گلی زدند هم به گل برسند. آنها از سمت راست موقعیت های خوبی را درست کردند که موفق نبودند اما گل بازی را از سمت چپ زدند اشتباه بازیکنان پرسپولیس در کنترل توپ تاثیر به سزایی در گل خورده شان داشت. آبی ها هرچند مسلط بازی بودند اما در دقایقی گل زدند که عقب کشیده بودند. با این همه نتیجه 1-0 در نیمه اول برای استقلال نتیجه غیرمنصفانه‌ای نبود.

در نیمه دوم هم قرمزها موفق نشدند به گل برسند و همان نتیجه نیمه اول شبیه به دربی رفت برای بازی باقی ماند و این بار استقلال برنده دربی شد.

Dies ist möglich, weil die rationalen zahlen überall dicht klicken um mehr zu erfahren liegen

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close