اخبار بروجرد

۲۷ دستگاه اتوبوس از بروجرد برای انتقال زائران اربعین حسینی به مهران اعزام شد

روزهای بروجرد- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: از هفته گذشته تا کنون ۲۷ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران اربعین حسینی از بروجرد به مرز مهران اعزام شد.

امین گودرزی در گفت و گو با ایرنا افزود: برنامه ریزی های لازم برای جابجایی زائران اربعین از بروجرد به مرز مهران انجام شده و حدود ۴۴ دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران آماده شده است.

وی اضافه کرد: از ۱۳ تا ۱۷ مهرماه تعداد ۲۷ دستگاه اتوبوس از بروجرد به مرز مهران اعزام شده و زائران را تا مرز مهران جابجا کرده اند که جابجایی زائران تا بعد از ایام اربعین ادامه دارد.

گودرزی اظهار داشت: از عاشورا تاکنون ۶۴ دستگاه اتوبوس از شهرستان بروجرد به مرز مهران اعزام شده اما اوج سفرها و جابجایی مسافران کربلا طی هفته جاری است که با برنامه ریزی تلاش می شود تا بهترین خدمات به زائران ارائه شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد با اشاره به این که برای بازگشت زائران از مرز مهران، ۳۹ اتوبوس از بروجرد به اندیشمک اعزام می شود، بیان کرد: امسال در طرحی که اجرا می شود قرار است همه اتوبوسها در چند شهر برای بازگشت زائران مستقر شوند تا زائران برای بازگشت مشکلی نداشته باشند که تعدادی از اتوبوسها در مسیر اندیمشک – مهران و تعدادی هم از اندیمشک به استانها و شهرهای دیگر برای جابجایی زائران اربعین در نظر گرفته شده اندکه در این طرح از بروجرد ۳۹ دستگاه اتوبوس اعزام می شود.

وی اضافه کرد: نرخ بلیط اتوبوس برای هر مسافر از بروجرد به مرز مهران با اتوبوس وی آی پی هر نفر ۹۰ هزار تومان و اتوبوس معمولی ۶۵ هزار تومان است و هر گونه هزینه بیشتر از این میزان تخلف است و شهروندان می توانند در صورت مشاهده تخلف به سامانه ۱۴۱ اطلاع دهند.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close