اخبار بروجرد

فاز اول استادیوم پنج هزار نفری بروجرد امسال بهره برداری می شود

روزهای بروجرد- رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: تکمیل فاز اول استادیوم پنج هزار نفری این شهرستان ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که با اختصاص این میزان اعتبار این مرحله امسال بهره برداری می شود.

سعید رشنو در گفت و گو با ایرنا افزود: ۹۹۰ میلیارد ریال تاکنون در این پروژه بزرگ ورزشی هزینه شده و تا پایان امسال فاز اول آن به بهره برداری خواهد رسید.

وی اظهار داشت: بزرگترین مشکل پروژه استادیوم پنج هزار نفری ولایت بروجرد معارضان محلی هستند که با پیگیری‌های فرماندار و سایر دستگاه‌ها این مشکل تا حدود زیادی حل شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد بیان کرد: استادیوم ورزشی ولایت بروجرد شامل یک زمین فوتبال و پیست دو و میدانی استاندارد و جایگاه تماشاگران و پارکینگ و چندین سالن کوچک و بزرگ ورزشی می‌باشد که با بهره برداری از این پروژه مشکلات مکانی ورزش بروجرد تا حدود زیادی مرتفع می‌شود.

رشنو اضافه کرد: یکی دیگر از پروژه‌های ورزشی نیمه کاره بروجرد سالن شمشیر بازی است که ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل ان هفت میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی با اشاره به پیشنهاد سه پروژه ورزشی مورد نیاز ورزش بروجرد گفت: خانه تکواندو، خانه کاراته و خانه ورزشهای رزمی از ضروریات ورزش بروجرد است که برای احداث آنان در مجموعه ورزشی امام علی (ع) بروجرد ۶۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: برای رونق ورزش در اشترینان نیز ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار به حساب هیات‌های ورزشی این شهر واریز شده است.

رشنو با اشاره به اجرای پروژه‌های ورزشی در اشترینان گفت: دیوار اطراف زمین چمن فوتبال، کف پوش سالن ورزشی و نصب روشنایی و تعمیر رختکن و تعمیر سرویس‌های بهداشتی با اعتبار پیش بینی شده ۲ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال در مرداد ماه امسال انجام خواهد شد.

وی اظهار داشت: بروجرد دارای بیش از ۱۴ هزار ورزشکار سازمان یافته و ۴۴ هیات ورزشی فعال است.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close