اخبار بروجرد

فرماندار بروجرد در بازدید از اداره آموزش و پرورش: مدارس فرسوده مشکل اصلی آموزش و پرورش بروجرد است

روزهای بروجرد- معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: مدارس فرسوده و تخریبی از مشکلات اصلی آموزش و پرورش این شهرستان هستند.

به گزارش ایرنا، عبدالرحیم رحیمی روز پنجشنبه درحاشیه بازدید سرزده از آموزش و پرورش بروجرد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیشتر مدارس بروجرد بیش از چهل سال قدمت دارند و مناسب برای تحصیل علم و دانش نیستند.

وی با بیان اینکه نوسازی در مدارس بروجرد باید فعال شود، اظهارداشت: باید با شناسایی مدارس فرسوده اقدامات لازم در جهت بازسازی و بهسازی آنها انجام شود.

معاون استاندار لرستان بیان کرد: مشکلات شهرستان بروجرد با تخصیص اعتبارات استانی حل و فصل نمی شود و باید از ظرفیت بالای نمایندگان در جهت جذب اعتبارات ملی بهره مند شد.

رحیمی اضافه کرد: با توجه به اینکه ۳۰ تا ۴۰ درصد اعتبارات هر وزارت خانه شناور و در اختیار وزیر است، نمایندگان شهرستان برای جذب بیشتر این اعتبارات تلاش کنند.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش باید از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری تقویت شود که تحقق این مهم با حمایت های بیشتر خیرین صورت می گیرد.

معاون استاندار لرستان بیان کرد: شهرستان بروجرد در بیشتر حوزه های عمرانی و خدماتی مشکل دارد که برطرف کردن آنها نیازمند تلاش مضاعف و اقدام جهادی است.

رحیمی افزود: با توجه به همه مشکلاتی که پیش روی آموزش و پرورش بروجرد وجود دارد و تحصیل بیش از ۵۰ هزار دانش آموزعملکرد این اداره قابل قبول است.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close