اخبار بروجردویژه ها

تاملی بر سفر معاون عمرانی و توسعه شهری وزیر کشور به بروجرد

روزهای بروجرد- معاون عمرانی وزارت کشور در سفر خود به استان لرستان بنا به دعوت عباس گودرزی به بروجرد هم آمد و در دو جلسه جداگانه ! به بررسی وضعیت شهرداری بروجرد پرداخت.

مهم ترین نکته سفر جمالی پور به بروجرد مساله حقوق معوقه کارگران شهرداری بروجرد بود ضمن اینکه گودرزی از قول معاون عمرانی وزیر کشور خبر داد که تیم ویژه ای جهت رسیدگی به تخلفات و برخورد با مقصرین به بروجرد اعزام خواهد شد.

البته در پاییز سال ۹۵ هم عباس گودرزی در قالب تذکری که به وزیر کشور داده بود تیمی از بازرسان این وزارت خانه برای بررسی به شهرداری بروجرد اعزام شدند که البته نتایج آن هم اعلام شد اما حالا چرا دوباره این بازرسی باید انجام گیرد، پرسشی دیگر است.

در آبان ۹۵ نتیجه بازرسی تیم وزارت کشور از شهرداری بروجرد اعلام شد؛ به‌کارگیری نیرو بدون مجوز وزارت کشور، واگذاری بی‌ضابطه زمین به نهادهای مختلف، واگذاری کار به پیمان‌کار باوجود نیروی مازاد، تغییر کاربری‌ غیرقانونی فضای سبز، اعمال تخفیف عوارض شهری تا ۳۵ درصد و ازدیاد نیروی کار از جمله تخلفات مطرح شده در شهرداری بروجرد از سوی بازرسان وزارت کشور بود.

همین گزارش وزارت کشور در مورد نیروی اضافی باعث تعدیل و اخراج ۱۳۵ نیروی شهرداری بروجرد شد که البته با اعتراضات و تجمعاتی که انجام شد این تعدیل نیرو منتفی شد.

پی نوشت:

جدای از این مسائل آنچه که باید به آن توجه کرد دشمنی آشکار و پنهان دو نماینده بروجرد با یکدیگر است دشمنی که البته با تحریک برخی هر روز شدیدتر و غیر قابل تحمل تر می شود.

شکایت عباس گودرزی در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از یک نماینده به دلیل تایید صلاحیت یک عضو شورای شهر که البته می توان نام آن نماینده را حدس هم زد، تا حضور نیافتن در برخی جلسات مشترک در حالی که هر دو در بروجرد حضور دارند و … تنها نمونه مشتی از خروار خروار این دشمنی و واگرایی است.

این در حالی است که مردم بروجرد چه به آنان رای داده باشند و یا رای نداده باشند حقی بر گردن آنها دارند.

نمایندگان محترم! شما از مسئولان بالا رتبه نظام جمهوری اسلامی محسوب می شوند چرا اینچنین دشمنی آشکار و بی پرده با یکدیگر دارید؟ یقین بدانید مردم دشمنی شما را نمی خواهند به چه زبانی باید گفت؟!

چرا خصومت های شخصی برخی چنان شما را تحت تاثیر قرار داده که اینچنین نه تیشه به ریشه خود که تیشه به ریشه شهر می زنید؟!

آنقدر که شما در راه خنثی کردن و دشمنی با هم همت دارید اگر برای تعطیلی کارخانه ها و تولیدی های شهر عزم تان را جزم می کردید اوضاع بروجرد نه چنین بود.

امیدواریم هر چه زودتر این یکسال باقی مانده نیز بگذرد هرچند که عمر مردم و فرصت های توسعه و پیشرفت شهر است که می‌گذرد…

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “تاملی بر سفر معاون عمرانی و توسعه شهری وزیر کشور به بروجرد”

  1. نه شماخوبید.. تجربه نشان داده مدیریت حاج عباس جهادی وبدون توقع است.. ولی بغض حزبی امثال جنابعالی تمونی نداره….ولی این مردم هرچی میکشن ازمدیریت ناصحیح اصلاح طلبان است…نمونش اعضای ۵نفره شورا ودرسطح بالا جناب رییس جمهور…مردم یادشون نرفته جناب شما چقدردرهمین سایت ازبرجام پوچ وخیالی حمایت میکردید…کو؟؟؟؟جوابش افزایش۱۰برابری اجناس وتشدیدتحریمها وافزایش دلاروسکه و…..نه داداش حاج عباس بیشترین محبوبیت وحمایت مردمی رابین شهردارن وبه کوری دشمنانش باردیگربابیشترین ارا نماینده اول شهرخوادشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close