اخبار ایران

استیضاح ۴ وزیر در مجلس در جریان است/ خبری از استیضاح بطحایی نیست

روزهای بروجرد- عضو هیئت رییسه مجلس می‌گوید استیضاح ۴ وزیر در مجلس در جریان است؛ غلامی، ظریف، حجتی و رحمانی فضلی.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در گفت‌وگو با خانه ملت  درباره استیضاح‌هایی که در مجلس در جریان است، گفت: روز گذشته طرح استیضاح وزیر علوم و تحقیقات، منصور غلامی، با بیش از ۸۰ امضا در محورهای مختلف مطرح شد که جهت رسیدگی به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع شده است.

نماینده مردم ساری در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: طرح استیضاح ظریف، وزیر امور خارجه با ۱۹ امضا نیز در جریان بود که در جلسه روز یکشنبه کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره آن بحث شده و اکنون هیئت رییسه مجلس منتظر گزارش کمیسیون در این خصوص است تا ببنیم تعداد آن از حد نصاب افتاده یا خیر.

وی همچنین گفت: طرح استیضاح رحمانی فضلی، وزیر کشور با ۱۹ امضا در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در دستور کار است و منتظر گزارش کمیسیون در این باره هستیم.

یوسف‌نژاد ادامه داد: طرح استیضاح محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی با ۲۱ امضا به کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس ارجاع شده است.

عضو هیئت رییسه مجلس افزود: طرح استیضاح مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان که پیش از این به آن اشاره شده بود، از عدد افتاد؛ ضمن آنکه درخصوص استیضاح وزیر آموزش و پرورش هم چیزی به دست هیئت رییسه مجلس نرسیده است./

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “استیضاح ۴ وزیر در مجلس در جریان است/ خبری از استیضاح بطحایی نیست”

  1. قبلا سايت بهتر بود آسانتر مي توانستيم ديدگاه خود رابيان کنيم و ديدگاه همشريان بهتر منعکس مي شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close