دسته‌بندی نشده

نماینده رامسر قهرمان لیگ دسته دو شد/ زاگرس پوش سوم

روزهای بروجرد- تیم میلاد نور رامسر عنوان قهرمانی نخستین دوره لیگ دسته دو مردان کشور را به دست آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نهایی نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته دو مردان کشور جام شهید «محسن حججی» با دو دیدار در بروجرد پیگیری شد.

در دیدار رده بندی این مرحله تیم های شهدای سوادکوه و زاگرس پوش بروجرد به مصاف یکدیگر رفتند که تیم میزبان با شکست سه بر یک شهدای سوادکوه مقام سومی لیگ دسته دو سال ۹۶ را به دست آورد.

در دیدار نهایی این رقابت ها نیز تیم های آکادمی اصفهان و میلاد نور رامسر به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده رامسر در دیدار نزدیک و سنگین با شکست سه بر یک اصفهان، عنوان قهرمانی را به دست آورد.

تیم آکادمی اصفهان در ست دوم این مسابقه ۳۱ بر ۲۹ فاتح میدان شد، اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۱ بر ۲۱، ۲۹ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۱۸ مغلوب میلاد نور رامسر شد تا به عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها اکتفا کند.

یونس حسن زاده به عنوان ناظر و سرپرست فنی بر مرحله نهایی لیگ دسته دو نظارت داشت.

بدین ترتیب لیگ دسته دو مردان که از دهم بهمن ماه سال جاری با حضور ۲۲ تیم آغاز شده بود، ظهر امروز به پایان رسید و رده بندی چهار تیم برتر این رقابت ها به قرار زیر است:

  • میلاد نور رامسر
  • آکادمی اصفهان
  • زاگرس پوش بروجرد
  • شهدای سوادکوه

Secretary annie dillard short essay online of state furthered the interests of latin american states when he asked for a reduction of trade barriers

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close